Maand van de sportclub

In september is het weer zover: dan organiseert de stad, samen met Sport Vlaanderen, de Maand van de Sportclub. Van 1 tot 30 september zetten we onze sportclubs extra in de kijker en promoten we sporten in eigen stad.

Ben jij actief in een Ninoofse sportclub? Dan is dit hét moment om je club open te stellen voor het grote publiek. Je kan als deelnemer of als ambassadeur meedoen. Zo laat je nieuwe mensen kennismaken met je werking én geef je je sporttak een extra duwtje in de rug bij de start van het nieuwe sportseizoen.

  • 1Gegevens
  • 2Bevestiging

Als sportclub kan je op 2 manieren deelnemen aan de 'Maand van de sportclub': 

Als deelnemer ga je het engagement aan om: 

  • De reguliere trainingen open te stellen voor het publiek. 
  • De actie ‘Breng je sportclub naar school’ bij de leden te promoten (o.a. door hen te motiveren om op woensdag 24/09 in de sportcluboutfit naar school te gaan)

Als ambassadeur doe je alles wat een deelnemer doet en ga je ook nog het engagement aan om:

  • Minstens 1 activiteit te organiseren die afwijkt van de reguliere clubwerking (bv. vriendjesdag, opendeurdag, initiaties of demo’s op scholen, deelname aan een activiteit van de sportdienst, …)
  • De actie te promoten op de website van de club.
Ik neem met mijn sportclub deel aan de 'Maand van de sportclub' als *

Contactinformatie